Możesz już złożyć swój projekt – startuje tegoroczna edycja BO!

19 czerwca, 2020

Place zabaw, boiska a może bezpieczniejsze jezdnie i chodniki. Już za kilka miesięcy wybierać będziemy kolejne projekty, które będziemy realizować. Teraz jednak czekamy na Wasze pomysły.

Projekty będzie można składać od 22 czerwca do 10 lipca 2020 r. Tak jak w poprzednich latach, pomysłodawcy muszą wypełnić formularz, zebrać podpisy poparcia oraz uzyskać ewentualną zgodę właściciela nieruchomości na realizację projektu BO na wskazywanym terenie (jeśli nie należy on do gminy).

W związku z epidemią koronawirusa COVID – 19 w celu wsparcia i wzmocnienia działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa, jak również w trosce o zdrowie nas wszystkich informujemy, że rekomendowanym sposobem zgłaszania projektów do tegorocznej edycji BO jest droga elektroniczna.

Zachęcamy wszystkich do przesyłania na adres obywatelski@um.sosnowiec.pl:skanów formularzy z propozycjami projektów wraz z dołączonymi listami poparcia, oświadczeniami i zgodami (jeśli są konieczne). Możliwe jest również wysłanie zdjęć wszystkich stron wypełnionego formularza zgłoszenia projektu wraz z listą poparcia projektu. Wówczas ważne jest aby były to zdjęcia możliwie dobrej jakości, z których można odczytać wszystkie pola formularza.

Dla wszystkich naszych mieszkańców, którzy preferują jednak tradycyjny sposób składania projektów – w Urzędzie Miejskim uruchomiono skrzynkę podawczą znajdującą się przy wejściu do budynku.

Przygotowując wniosek do Budżetu Obywatelskiego, będziesz musiał/a określić lokalizację swojego projektu oraz właściciela terenu, na którym ma być on zrealizowany. Oficjalna mapa zawierająca informacje na temat numerów działek oraz własności terenu znajduje się w TUTAJ

W przypadku pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z pracownikami Wydziału Kultury i Promocji Miasta pod numerem tel.  32 296 06 16 lub drogą mailową:obywatelski@um.sosnowiec.pl

Zarządzenie Prezydenta Miasta zawierające m.in. zasady, formularz zgłoszeniowy zadania, harmonogram Budżetu Obywatelskiego czy wykaz Punków Konsultacyjnych znajduje się TUTAJ

PoWtŚrCzPtSoNd
01020304050607
08091011121314
1516171819 2021
22232425262728
2930
Proszę czekać...